Velike Linkin Park žurke ovog vikenda u Beogradu i Nišu
Najbolji evropski Linkin Park tribute, Piknik Park, ovog vikenda stiže u Beograd i Niš da napravi žurke za pamćenje koje fanovi ovog benda nikako ne bi smeli da propuste.
Ovi muzičari već godinama nastupaju širom regiona i Evrope, pune klubove i osvajaju nove ljude.
Prva stanica u petak, 6. februara, biće im beogradska Zappa Barka, a dan nakon hitove Linkin Parka pevaće svi u glas u niškom klubu Istina Mašina. Ulaznice za oba koncerta mogu se kupiti putem Gigstixa, ali i u Katakombe baru, Zappa Baru i Kaffe Gvožđari (Niš).
SATNICA:
Zappa Barka – Ulaz 20:00 Koncert 21:15
Istina Mašina – Ulaz 21:00 Koncert 22:00
„Jako se veselimo povratku u Beograd, tu nam je uvek lepo zasvirati i već se pomalo osećamo kao domaći, a stekli smo i neke drugare. Nišu se vraćamo nakon tri godine pa ćemo dati sve od sebe da smo i tamo češće. Vidimo se ovog vikenda, uživajmo zajedno u hitovima naših junaka“, izjavili su u susret koncertima simpatični i uvek dobro raspoloženi momci iz Piknik Parka.
Piknik Park postoji već više od decenije, a nastupao je na brojnim festivalima i u klubovima širom kontinenta te stekao zavidan broj obožavalaca. Poznati su po stvaranju sjajne atmosfere, neposrednosti i kontaktu s publikom od prve do poslednje minute.
Njihovi koncerti su prilika da publika zajedno s njima peva najveće hitove Linkin Parka poput „In the End“, „Numb“, „What I’ve Done“, „Leave Out All the Rest“, „Breaking the Habit“ i mnoge druge, uz poneko iznenađenje iz novije faze benda, kada im se pridružila Emily Armstrong.
Share this content:


