Objavljen prvi singl muzike iz filma „Peaky Blinders-The Immortal Man“
Prvi singl sa saundtreka za film „Peaky Blinders – The Immortal Man“ je „Puppet“ koji izvode Grian Chatten (Fontaines D.C.), Antony Genn i Martin Slattery.
.
.
.
.
Pročitajte i ovo: Šest filmova (i nastavaka) koje iščekujemo u 2026. godini
Dugo očekivani igrani film koji nastavlja priču Peaky Blinders, kreatora Stivena Najta pojaviće se u bioskopima 6. marta, a potom i na Netflixu 20. marta.
Saundtrek za film sadrži 36 numera, koje obuhvataju obimnu originalnu muziku, kao i pet potpuno novih originalnih snimaka.
Dugogodišnji saradnici serije Peaky Blinders, Entoni Džen i Martin Slejteri vratili su se da komponuju originalnu muziku za film, a osim Grijana Čatena, novim snimcima doprineli su i Ejmi Tejlor (Amyl & the Sniffers), kao i Karlos O’Konel i Tom Kol (Fontaines D.C), koji donose svežinu zvučnom pejsažu Peaky Blinders.
Osim originalnog materijala, sandtrek sadrži i izbor pesama umetnika koji su definisali zvuk serije Peaky Blinders, kao što je pre svega Nik Kejv, u novosnimljenoj verziji kultne „Red Right Hand (The Immortal Man Version)”, kao i verziju „Hunting The Wren (The Immortal Man version)“, koju izvode Grijan Četan i Lankum, kao i dve transformativne obrade pesama Massive Attack, od koji jednu izvodi Čaten a drugu pevačica Dženifer Bol iz benda Girl In The Year Above.
Scenario filma „Peaky Blinders: The Immortal Man“ napisao je Stiven Najt, dok režiju potpisuje Tom Harper. U glavnim ulogama su Oskarovac Kilijan Marfi, Rebeka Ferguson, Tim Rot, Sofi Randl, Beri Kiogan, kao i dobitnik nagrade Primetime Emmy, Stiven Grejem.
Share this content:


