Sunshine stiže u The Pub

U subotu, 30. maja, bend Sunshine nastupiće u The Pub i publici doneti prepoznatljivu energiju po kojoj je godinama poznat – prljavi groove, direktan stav i hitove koji se ne slušaju mirno, već pevaju glasno.

Poznat po jedinstvenoj mešavini alternativnog roka, repa i hardcore zvuka, Sunshine već decenijama važi za jedan od najuticajnijih bendova na regionalnoj sceni. Bend je odavno prerastao formu muzičkog sastava i postao simbol specifičnog zvuka i stava koji je obeležio domaću alternativnu scenu.

Publiku očekuje koncert bez pauze, kroz klasike, omiljene pesme i numere koje su oblikovale generacije slušalaca – od stare garde do nove publike koja bend tek otkriva.

Karte su već u prodaji na svim prodajnim mestima Gigstix-a, kao i onlajn putem linka: Sunshine – The Pub, Novi Sad

Share this content:

Kulturni kišobran

Kulturni kišobran je nastao u želji da se promovišu kultura i kulturni događaji u Srbiji i regionu. Vremenom, shvatili smo da takođe želimo da budemo i platforma za mlade i neafirmisane, ali i ostvarene umetnike, pesnike, muzičare, glumce, slikare i sve one koji na neki način doprinose očuvanju kulture.